دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: روش های تبدیل الگوریتم برای کاهش سربار تکنیک های تحمل پذیر خرابی مبتنی بر نرم افزار

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395
توضیحات مختصر:

این مقاله به معرفی چارچوبی می پردازد که به هزینه های سطح و انرژی مصرف شده توسط متدولوژی هایی مانند افزونگی فضایی یا زمانی با راهکار متفاوتی رسیدگی می کند؛ با در نظر گرفتن الگوریتم، تبدیلی را می یابیم که در آن بخشی از محاسبات موجود به دسترسی های حافظه تبدیل می شود. داده های از پیش محاسبه شده ی ذخ...

روش های تبدیل الگوریتم برای کاهش سربار تکنیک های تحمل پذیر خرابی مبتنی بر نرم افزار روش های تبدیل الگوریتم برای کاهش سربار تکنیک های تحمل پذیر خرابی مبتنی بر نرم افزار


قیمت قیمت : 20000 تومان
تخفیف تخفیف: 3000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 17000 تومان
506 بازدید
کد مقاله: TTC- 1- 74
نوع فایل : docx
Journal: Elsevier 2014,

Algorithm transformation methods to reduce the overhead of software-based fault tolerance techniques
Abstract

This paper introduces a framework that tackles the costs in area and energy consumed by methodologies like spatial or temporal redundancy with a different approach: given an algorithm, we find a transformation in which part of the computation involved is transformed into memory accesses. The precomputed data stored in memory can be protected then by applying traditional and well established ECC algorithms to provide fault tolerant hardware designs. At the same time, the transformation increases the performance of the system by reducing its execution time, which is then used by customized software-based fault tolerant techniques to protect the system without any degradation when compared to its original form. Application of this technique to key algorithms in a MP3 player, combined with a fault injection campaign, show that this approach increases fault tolerance up to 92%, without any performance degradation.


چکیده

این مقاله به معرفی چارچوبی می پردازد که به هزینه های سطح و انرژی مصرف شده توسط متدولوژی هایی مانند افزونگی فضایی یا زمانی با راهکار متفاوتی رسیدگی می کند؛ با در نظر گرفتن الگوریتم، تبدیلی را می یابیم که در آن بخشی از محاسبات موجود به دسترسی های حافظه تبدیل می شود. داده های از پیش محاسبه شده ی ذخیره شده در حافظه می توانند با استفاده از الگوریتم های ECC سابق و بخوبی ایجاد شده جهت فراهم سازی طرح های سخت افزار تحمل پذیر خرابی حفاظت شوند. همزمان، تبدیل، کارایی سیستم را با کاهش زمان اجرایش افزایش می دهد که سپس جهت حفاظت سیستم بدون هیچ کاهشی در مقایسه با فرم اصلی اش، توسط تکنیک های تحمل پذیر خرابی مبتنی بر نرم افزار سفارشی استفاده می شود. استفاده از این تکنیک در الگوریتم های کلیدی در MP3 پلیر، ترکیب با عملیات درج خرابی، نشان می دهند که این راهکار تحمل پذیری خرابی را بدون هیچ کاهش کارایی تا 92% افزایش می دهد.

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:6 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:19 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top