دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: شناسایی زودهنگام حملات DOS در VANET با استفاده از الگوریتم شناسایی بسته حمله شده (APDA)

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: پنج شنبه 11 فروردين 1395
توضیحات مختصر: امنیت VANET (شبکه های موردی بین خودرویی) بسیار مهم است زیرا وجود آنها مربوط به شرایط تهدید زندگی اصلی می شود. VANET یک زیر گروه از MANET است که در آن گره های سیار، تمام خودروهای مجهز به یک واحد on-board (OBU) هستند که آنها را قادر به ارسال و دریافت پیامها به گره های دیگر در شبکه می کند. علاوه بر ا...
شناسایی زودهنگام حملات DOS در VANET با استفاده از الگوریتم شناسایی بسته حمله شده (APDA) شناسایی زودهنگام حملات DOS در VANET با استفاده از الگوریتم شناسایی بسته حمله شده (APDA)


قیمت قیمت : 11000 تومان
964 بازدید
کد مقاله: TTC- 50- 232
نوع فایل : docx
Journal: IEEE 2014,

Early Detection of DOS Attacks in VANET Using Attacked Packet Detection Algorithm (APDA)
Abstract
The security of VANET (Vehicular Ad Hoc Networks) is crucial as their very existence relates to critical life threatening situations. VANET is a subtype of the MANET. In which the mobile nodes are all vehicles equipped with an On-Board Unit (OBU) that enable them to send and to receive messages to the other Nodes in the network. In addition to communication among the vehicles, VANET interface with communication points provided by on road infrastructure. Many of the Researchers have already proved about the securing safety messages. Moreover VANET face several security attacks. In existing VANET systems is using a detection algorithm to detect the attacks at the verification time in which delay overhead occurred. The various security threats are misbehaving nodes give false information, Sybil attacks, selfish driver attacks, and etc. In this paper we proposed an Attacked Packet Detection Algorithm (APDA) which is used to detect the DOS (Denial-of- Service) attacks before the verification time. This minimizes the overhead delay for processing and enhances the security in VANET.
Keywords: VANET, APDA, OBU, DOS, ATTACKS

چکیده
امنیت VANET (شبکه های موردی بین خودرویی) بسیار مهم است زیرا وجود آنها مربوط به شرایط تهدید زندگی اصلی می شود. VANET یک زیر گروه از MANET است که در آن گره های سیار، تمام خودروهای مجهز به یک واحد on-board (OBU) هستند که آنها را قادر به ارسال و دریافت پیامها به گره های دیگر در شبکه می کند. علاوه بر ارتباطات میان خودروها، VANET به نقاط مخابراتی ارائه شده توسط زیرساخت درون جاده متصل می شود. محققان زیادی امن بودن پیام ها را تایید کرده اند. علاوه بر این، VANET با حملات امنیتی مواجه است. در سیستم های VANET موجود از یک الگوریتم شناسایی برای شناسایی حملات در زمان تأیید استفاده می شود که در آن، سرریز تاخیر اتفاق می افتد. تهدیدات مختلف امنیتی عبارتند از: گره های بد رفتار که اطلاعات اشتباه می دهند، حملات Sybil، حملات محرک خودخواه و غیره. در این مقاله ما یک الگوریتم شناسایی بسته حمله شده (APDA) پیشنهاد می دهیم که برای شناسایی حملات DOS (ممنوعیت از سرویس) قبل از زمان تایید استفاده می شود. این الگوریتم، تاخیر سرریز برای پردازش کاهش و امنیت در VANET را افزایش می دهد.
کلمات کلیدی: VANET, APDA, OBU, DOS, ATTACKS

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:7 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:4 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top