دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: STORM : ریزمعماری روتر ساده با ترافیک بهینه سازی شده برای شبکه های روی تراشه

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 اسفند 1396
توضیحات مختصر:

شبکه بر روی تراشه NOC یک معنای گسترش پذیری را برای اتصالات بر روی تراشه در چیپ های چند هسته ای فراهم می کند.این کار به بررسی ریزمعماری روتر های NOC می پردازد که تبعیضات الگو های ترافیکی و عدم تعادل را برای کاهش تاخیر و افزایش توان مصرفی قدرت می بخشد.این به معرفی STORM می پردازد یک طراحی NOC بر ح...

STORM : ریزمعماری روتر ساده با ترافیک بهینه سازی شده برای شبکه های روی تراشه STORM : ریزمعماری روتر ساده با ترافیک بهینه سازی شده برای شبکه های روی تراشه


قیمت قیمت : 25000 تومان
تخفیف تخفیف: 2000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 23000 تومان
1370 بازدید
کد مقاله: TTC- 6- 188
نوع فایل : pdf
Journal: IEEE 2014,

STORM: A Simple Traffic-Optimized Router Microarchitecture for Networks-on-Chip
Abstract

Abstract—Networks-on-Chip (NoCs) offer a scalable means of on-chip communication for future many-core chips. This work explores NoC router microarchitectures which leverage traffic pattern biases and imbalances to reduce latency and improve throughput. It introduces STORM, a new, low-latency, fair, highthroughput NoC router design, customized for the traffic seen in a two-dimensional mesh network employing dimension-order routing. Compared to a baseline NoC router with equivalent buffer resources, STORM offers single cycle operation and reduced cycle time (17% less than the baseline on 45nm CMOS). This design yields a higher overall network saturation throughput (13% higher than the baseline) in an 8x8 2D mesh network for uniform random traffic. STORM also reduces packet latencies under realistic workloads by 36% on average.


چکیده

شبکه بر روی تراشه NOC یک معنای گسترش پذیری را برای اتصالات بر روی تراشه در چیپ های چند هسته ای فراهم می کند.این کار به بررسی ریزمعماری روتر های NOC می پردازد که تبعیضات الگو های ترافیکی و عدم تعادل را برای کاهش تاخیر و افزایش توان مصرفی قدرت می بخشد.این به معرفی STORM می پردازد یک طراحی NOC بر حسب تاخیر کم ، منصفانه ، توان مصرفی بالا که برای ترافیک هایی که در شبکه های مش دو بعدی دیده می شوند ، مسیریابی بر حسب بعد را بکار می گیرد.در مقایسه با یک روتر NoC پایه ای برابر با منابع بافر ، STORM یک چرخه ی ساده ی عملیاتی با کاهش زمان چرخه فراهم می آورد.این طراحی در یک مش دو بعدی 8x8 برای ترافیک تصادفی یکنواخت منجر به اشباع توان مصرفی می شود . همچنین STORM موجب کاهش تاخیر بسته ها نیز می شود.

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:2 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:8 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top