دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: مطالعه و بررسی مدل تخمین هزینه های نرم افزاری کوکومو

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
در نخستين روزهاي كار با كامپيوتر، تعداد کامپیوترها كم و برنامه‌های كاربردي اغلب پروژه‌های كوچك و يك نفره بود. از طرفي هزینه‌های نرم ­افزاري درصد كوچكي از كل هزينه سيستم كامپيوتري را تشكيل می‌داند و قدري خطا در تخمين هزینه‌های نرم‌افزاری، تاثير اندكي برجاي می‌گذاشت. به تدريج تعداد، اندازه و اهميت برن...
مطالعه و بررسی مدل تخمین هزینه های نرم افزاری کوکومو مطالعه و بررسی مدل تخمین هزینه های نرم افزاری کوکومو


قیمت قیمت : 23000 تومان
تخفیف تخفیف: 2000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 21000 تومان
1323 بازدید
کد مقاله: TTC- 1- 183
نوع فایل : docx

در نخستين روزهاي كار با كامپيوتر، تعداد کامپیوترها كم و برنامه‌های كاربردي اغلب پروژه‌های كوچك و يك نفره بود. از طرفي هزینه‌های نرم ­افزاري درصد كوچكي از كل هزينه سيستم كامپيوتري را تشكيل می‌داند و قدري خطا در تخمين هزینه‌های نرم‌افزاری، تاثير اندكي برجاي می‌گذاشت. به تدريج تعداد، اندازه و اهميت برنامه‌های كاربردي و از طرف ديگر هزینه‌های ايجاد نرم­افزار شروع به رشد نمود، به گونه‌ای كه امروزه نرم­افزار گران‌ترین عنصر هر سيستم كامپيوتري به شمار می‌آید و افزايش بيش از حد هزینه‌ها براي سازنده نرم‌افزار مصيبت بار خواهد بود. در نتيجه اين رشد، تاثير خطاها در تخمين هزينه نرم­افزار بيشتر و بدتر شد. در نتيجه امروزه تخمين هزينه پروژه‌های نرم­افزاري اهميت زيادي پيداكرده است. یکی از مهمترین مسائلی که در زمینه تولید نر­م­افزار وجود دارد، مسئله تخمین پروژه نرم‌افزاری است.  منظور از تخمین پروژه نرم‌افزاری تخمین هزینه و زمان توسعه نرم‌افزار پیش از شروع پروژه است. اما تخمین کار و هزینه هرگز علم دقیقی نخواهد بود. متغیرهای بیشمار انسانی، فنی، محیطی، سیاسی می توانند هزینه نهایی نرم‌افزار و کار انجام شده برای توسعه آن را تحت تاثیر قرار دهند. ولی تخمین پروژه نرم‌افزاری را می-توان به یک سری مراحل سیستماتیک تبدیل کرد که تخمین‌هایی با ریسک قابل قبول فراهم کند. به منظور تخمین این هزینه ها و زمان مدل های بسیار زیادی توسعه یافته اند. در این مقاله بعداز تعریف تخمین هزینه و انواع تخمین، مدل تخمین هزینه COCOMO، به عنوان یکی از محبوب ترین و کاراترین مدل ها، مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرد.

کلمات کلیدی: تخمین هزینه، مدل COCOMO، هزینه های نرم افزاری، خطاهای نرم افزاری.

تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:27 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top