دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: یک الگوریتم کارا برای کاوش انجمن ها با هم پوشانی در شبکه های اجتماعی

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 مهر 1395
توضیحات مختصر:

شناسایی انجمن ها در شبکه های اجتماعی نشان دهنده یک وظیفه مهم در درک ساختار و توابع شبکه است. راهکارهای بسیار زیادی برای شناسایی بخش های جدا از هم توسعه یافته است. با این وجود در رئوس گراف های واقعی که معمولا بین انجمن ها به اشتراک گذاشته می شوند، مقداری از هم پوشانی مشاهده می شود. این مورد مطالع...

یک الگوریتم کارا برای کاوش انجمن ها با هم پوشانی در شبکه های اجتماعی یک الگوریتم کارا برای کاوش انجمن ها با هم پوشانی در شبکه های اجتماعی


قیمت قیمت : 33000 تومان
تخفیف تخفیف: 4000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 29000 تومان
605 بازدید
کد مقاله: TTC- 1- 17
نوع فایل : docx
Journal: Elsevier 2014,

An efficient algorithm for community mining with overlap in social networks
Abstract

Detecting communities in social networks represents a significant task in understanding the structures and functions of networks. Several methods are developed to detect disjoint partitions. However, in real graphs vertices are often shared between communities, hence the notion of overlap. The study of this case has attracted, recently, an increasing attention and many algorithms have been designed to solve it. In this paper, we propose an overlapping communities detecting algorithm called DOCNet (Detecting overlapping communities in Networks). The main strategy of this algorithm is to find an initial core and add suitable nodes to expand it until a stopping criterion is met. Experimental results on real-world social networks and computer-generated artificial graphs demonstrate that DOCNet is efficient and highly reliable for detecting overlapping groups, compared with four newly known proposals.

Keywords: Social networks; Communities; Overlap; Objective function; Fuzzy membership degree

چکیده

شناسایی انجمن ها در شبکه های اجتماعی نشان دهنده یک وظیفه مهم در درک ساختار و توابع شبکه است. راهکارهای بسیار زیادی برای شناسایی بخش های جدا از هم توسعه یافته است. با این وجود در رئوس گراف های واقعی که معمولا بین انجمن ها به اشتراک گذاشته می شوند، مقداری از هم پوشانی مشاهده می شود. این مورد مطالعه، اخیرا توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و الگوریتم های متعددی برای حل آن طراحی شده است. در این مقاله ، ما الگوریتم شناسایی انجمن های هم پوشانی شده را ارائه میدهیم و آنرا DOCNet( شناسایی همپوشانی انجمن ها در شبکه ها) می نامیم. استراتژی اصلی این الگوریتم، پیدا کردن هسته اولیه و گره های مناسب برای توسعه آن تا زمانیکه معیار اتمام مشاهده شود. نتاج تجربی در شبکه های اجتماعی واقعی و گراف های مصنوعی ساخته شده با کامپیوتر نشان می دهند که روش پیشنهادی (DOCNet) دارای کارایی بالا و قابلیت اطمینان بالا برای شناسایی گروه های هم پوشانی شده در مقایسه با سایر روش های شناخته شده است.

کلمات کلیدی: شبکه های اجتماعی، انجمن ها، همپوشانی، تابع هدف، درجه عضویت فازی

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:13 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:36 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top