دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: امنیت و حریم خصوصی در محاسبات ابری

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته کامپیوتر
تاریخ انتشار: پنج شنبه 4 آذر 1395
توضیحات مختصر:

پیشرفت های اخیر در جهت بالا بردن محبوبیت و موفقیت محاسبات ابری انجام شده است. با این وجود قرار دادن داده ها و برنامه های کاربردی تجاری در جاییکه امکان به وجود آمدن مشکلات امنیتی و مشکلات حریم خصوصی که به واسطه شخص ثالثی به وجود می آیند، باعث ایجاد نگرانی مهمی شده است. در طول تمامی مطالعات، محققا...

امنیت و حریم خصوصی در محاسبات ابری امنیت و حریم خصوصی در محاسبات ابری


قیمت قیمت : 27000 تومان
تخفیف تخفیف: 5000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 22000 تومان
510 بازدید
کد مقاله: TTC- 1- 138
نوع فایل : docx
Journal: IEEE 2013,

Security and Privacy in Cloud Computing
Abstract

Abstract: Recent advances have given rise to the popularity and success of cloud computing. However, when outsourcing the data and business application to a third party causes the security and privacy issues to become a critical concern. Throughout the study at hand, the authors obtain a common goal to provide a comprehensive review of the existing security and privacy issues in cloud environments. We have identified five most representative security and privacy attributes (i.e., confidentiality, integrity, availability, accountability, and privacy-preservability). Beginning with these attributes, we present the relationships among them, the vulnerabilities that may be exploited by attackers, the threat models, as well as existing defense strategies in a cloud scenario. Future research directions are previously determined for each attribute.

Keywords: cloud computing, security, privacy, trust, confidentiality, integrity, accountability, availability

چکیده

پیشرفت های اخیر در جهت بالا بردن محبوبیت و موفقیت محاسبات ابری انجام شده است. با این وجود قرار دادن داده ها و برنامه های کاربردی تجاری در جاییکه امکان به وجود آمدن مشکلات امنیتی و مشکلات حریم خصوصی که به واسطه شخص ثالثی به وجود می آیند، باعث ایجاد نگرانی مهمی شده است. در طول تمامی مطالعات، محققان یک هدف مشترکی را برای فراهم ساختن یک ارائه جامع از مشکلات امنیتی و حریم خصوصی در محیط محاسبات ابری را دنبال می کنند. در این مقاله ما 5 تا از مهم ترین مشکلات امنیتی و حریم خصوص را نشان می دهیم که شامل(محرمانه بودن، صداقت، در دسترس بودن، مسئولیت پذیری، و حفظ حریم خصوصی-حفاظت) هستند. در ابتدا برای این مشخصه ها رابطه بین آنها ، آسیب پذیری که توسط مهاجمین کشف می شود، مدل های تهدید و همچنین استراتژی های دفاع در یک سناریو ابر ارائه می شوند. مسیرهای پژوهشی آتی برای هر مشخصه از قبل تعیین می¬شود.

کلمات کلیدی: محاسبات ابری،امنیت، حریم خصوصی، قابلیت اعتماد، محرمانه بودن، یکپارچگی، مسئولیت، دسترس پذیری

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:17 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:44 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top