دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


عنوان محصول: انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی

دسته‌بندی: مقالات ترجمه شده رشته عمران
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 مهر 1395
توضیحات مختصر:

در این مقاله، یک مدل انعطاف پذیر آسیب غیر محلی برای آنالیز المان محدود داینامیک مصالح ساختمانی به هم چسبیده ارائه می شود. این مدل به هم چسبیده، میتواند رفتارهای مرتبط با مواد نیمه شکننده را به سادگی شرح دهد، به عنوان مثال تنها با چند پارامتر که می توان با تست های آزمایشگاهی استاندارد آنها را تعی...

انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی انتشار آسیب غیر محلی در داینامیک مصالح ساختمانی


قیمت قیمت : 30000 تومان
تخفیف تخفیف: 2000 تومان
قیمت نهایی قیمت نهایی: 28000 تومان
1207 بازدید
کد مقاله: TTC- 1- 18
نوع فایل : docx
Journal: Elsevier 2015,

Nonlocal damage propagation in the dynamics of masonry elements
Abstract

In this work, a nonlocal damage-plasticity model for dynamic finite element analyses of cohesive structural elements is presented. The proposed cohesive model is able to reproduce the main relevant behaviors of quasi-brittle materials despite being quite simple, i.e. governed by only a few parameters which can be determined by standard laboratory tests. In particular, the model is able to reproduce the mechanisms of cohesive materials under static or dynamic loads: degradation of the mechanical properties (damage) and accumulation of irreversible strains (plasticity). Moreover, the model also simulates the cyclic macroscopic behavior of quasi-brittle materials, taking into account the loss and recovery of stiffness due to crack closure and reopening. The latter effect represents a particularly important characteristic in the case of dynamic loads. The proposed formulation is implemented as a constitutive model for two-dimensional plane stress four-node quadrilateral elements. The second order equations of motion are solved adopting the implicit Newmark time integration scheme. The proposed model is validated and its dynamic performance is numerically demonstrated through the analysis of a large-scale structural element.

Keywords: Dynamic analysis; Masonry; Nonlocal damage; Finite element method

چکیده

در این مقاله، یک مدل انعطاف پذیر آسیب غیر محلی برای آنالیز المان محدود داینامیک مصالح ساختمانی به هم چسبیده ارائه می شود. این مدل به هم چسبیده، میتواند رفتارهای مرتبط با مواد نیمه شکننده را به سادگی شرح دهد، به عنوان مثال تنها با چند پارامتر که می توان با تست های آزمایشگاهی استاندارد آنها را تعیین کرد، این موارد را به سادگی شرح داد. در کل، این مدل میتواند یک مکانیزم برای تولید دوبار مواد به هم چسبیده در جریان های پویا و ایستا را ایجاد کند: فرسایش خواص مکانیکی (آسیب دیدن) و تراکم برگشت ناپذیر(انعطاف پذیری). علاوه بر این، مدل یک چرخه رفتاری قابل رویت را برای مواد نیمه شکننده فراهم می سازد که برای بهبود مقاوم ساختن شکاف ها به کار برده می شوند. تاثیر دیگر این مدل، ویژگی های بسیار مهم آن در نیروهای پویا است. مدل پیشنهادی، بعنوان یک مدل ساختمانی برای تنش های صفحه های دو بعدی و عناصر چهارگوشه مورد استفاده قرار گرفته و اجرا می شود. معادلات مرتبه دوم حرکت با استفاده از طرح ادغام زمان نیومارک ضمنی حل شده اند. مدل پیشنهادی از لحاط کارایی داینامیک مورد تایید قرار گرفته است و آنالیز آن در المان های ساختمانی با مقیاس بزرگ به صورت عددی نشان داده شده است.

کلمات کلیدی: آنالیز داینامیک، بنایی، آسیب غیرمحلی، روش المان محدود

تعداد صفحات انگلیسی تعداد صفحات انگلیسی:13 صفحه
تعداد صفحات فارسی تعداد صفحات فـارسـی:32 صفحه

تماس با پشتیبانی فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

نام و نام خانوادگی*
پست الکترونیکی*
موضوع پیام*
متن پیام*
اطلاعات تماس با فروشگاه ترجمه‌های تخصصی


فروشگاه ترجمه‌های تخصصی
پست الکترونیک :info@ttsell.ir
پست الکترونیک :mailttsell@gmail.com
شماره تلفن تماس:09355907190
کانال تلگرام : t.me/ttsell

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top