دانلود فایل با شمار فاکتور

لطفا شماره فاکتور خود را درج نمایید


 

قوانین بازاریابی و ارسال مقالات در فروشگاه ترجمه‌های تخصصی

لطفاً قبل از قرار دادن مقالات خود در سایت، قوانین را به دست مطالعه نمایید!

کاربرگرامي پيش از عضويت در سايت و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ضمن خواندن کامل و دقيق قوانين و سياست سايت نسبت به پذيرش آن اقدام نمائيد، اين قوانين جهت جلوگيري از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداري احتمالي ضمن احترام بين سايت و اعضا تنظيم گرديده است و عدم پذيرش اين قوانين به معني عدم ثبت نام و استفاده از سايت توسط کاربر است.

فروشگاه ترجمه‌های تخصصی تنها امکان فروش مقالات ترجمه شده شما را فراهم می‌کند و بارگذاری سایر فایل‌ها  توسط کاربر، تخلف محسوب شده و بدون اطلاع قبلی از سیستم حذف خواهند شد.

مديريت و مرجع فعاليت اين سايت در جمهوري اسلامي ايران قرار دارد و درصورت وجود تخلف از سمت کاربران با درخواست قضايي اطلاعات کاربر خاطي در اختيار مراجع درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

استفاده از سرویس سايت در وب سایت‌های که محتوای غیر قانونی، غیر اخلاقی، مبتذل، توهین آمیز، تهدید کننده، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.

استفاده و انتشار ویروس‌های اینترنتی برای سوء استفاده از حساب‌های کاربران سايت غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق سايت ممنوع است و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

فقط افرادی که به سن قانونی (18 سال) و بالای آن رسیده باشند می‌تواند عضو سایت شوند واز خدمات آن استفاده کنند.

از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک‌های سایت استفاده می‌شود.

در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت‌های تخلف مربوط به پذیرنده است و سايت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی‌گردد.

کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از: تلفن تماس، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.

برای جلوگیری از کلاه برداری هرکاربرامکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت‌های خود را دارد، کاربران باید تمام شماره حساب‌هایی که به نام خود آن‌ها است را وارد کنند اگر حساب‌ها و کارت‌های با نام افراد دیگر را وارد کنند سايت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی‌گیرد، سايت یک کپی کارت از کاربر برای تأئید حساب وارد شده دریافت می‌کند ونزدخود نگه می‌دارد.

کاربران قبل از خرید از وب سایت‌هایی که از سرویس سايت استفاده می‌کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملاً مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده‌های احتمالی سايت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی‌گیرد.

استفاده از اسپم در سايت تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود می‌شود، مواد استفاده عبارت‌اند از ارسال لینک پرداخت سايت با استفاده از اسپم، که سايت به شدت مخالف استفاده از آن است.

استفاده ماشینی از سرویس سايت و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر، سايت اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می‌نماید.

اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می‌تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند، سايت حساب کاربری موردنظر را متوقف می‌کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش‌های آن‌ها پایگاه داده‌های خود را حفظ می‌کند.

سايت کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می‌کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را می‌گیرد و به کاربر اطلاع می‌دهد.

اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت‌های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماماً بر عهده خودکاربر بوده و سايت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی‌شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سايت شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآوردهایی که در سايت انجام می‌گیرد است.

به منظور بروزرسانی و ایجاد امکانات جدید و انجام طرح‌های بازاریابی و افزایش فروش تغییرات نرم افزاری در سایت بصورت دوره ای در حال انجام است که ضمن اطلاع به کاربران و درجریان قرار دادن انها مسئولیت اشتباهات محاسباتی احتمالی در تغییرات سایت با گزارش کاربر به عهده سایت است و ضمن بررسی اختلاف یا اشتباه محاسبه مبلغ کسر یا به حساب کاربر اضافه می‌شود سایت در مواردی که به واسطه اشتباه توسعه نرم افزاری مبلغی کسر یا اضافه پرداخت شود و این مغایرت برای کل سیستم به واسطه بروزرسانی باشد تعهدی به اصلاح ندارد و درصورت گزارش کاربر و امکان جبران متعهد به اصلاح است و مواردی که از قید امکان اصلاح خارج باشند برعهده سایت نخواهند بود

موجودی حساب کاربر به مدت شش ماه پس از آخرین درخواست تسویه حساب نزد سایت محفوظ است و هرزمان کاربر درخواست واریز نماید به حساب بانکی معرفی شده طبق قوانین سایت واریز خواهد شد کاربرانیکه موجودی خود را ظرف شش ماه تسویه نکنند و به تشخیص سایت حساب کاربری انها غیرفعال و بلااستفاده باشد در مورد انها تصمیم گیری خواهد شد سایت در این موارد ضمن اطلاع رسانی به کاربر درخواست تسویه حساب می‌نماید و اگر بعد از درخواست سایت کاربر اقدام به تسویه حساب ننماید سایت می‌تواند نسبت به موجودی کاربر تصمیم مقتضی را بگیرد.

 

به طور کلی

- هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با محصول ارائه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

- هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

- فروشگاه ترجمه‌های تخصصی مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

- مسئولیت انتشار کلیه فایل‌های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل است.

- فایل‌هایی که ارسال می‌کنید و تأیید می‌شوند؛ تا 2 سال امکان حذف ندارند.

- محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.

- عدم ارسال فایل‌هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد. (در صورت نداشتن مجوز مربوطه)

- عدم ارسال فایل‌هایی که به صورت رایگان موجود است.

- عدم ارسال فایل‌هایی که مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر است.

- ارسال فایل‌های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع است.

- فروش هر گونه پایان نامه ممنوع است.

- فروش هر فایل رایگان ممنوع است.

- فروش هر نوع فایل دارای کپی رایت ممنوع است.

-هزینه کارت به کارت برابر 500 تومان است.

- حداقل موجودی برای انجام تسویه حساب 5000 تومان است.

- فروشگاه ترجمه های تخصصی مختار است هر از گاهی در مناسبت های مختلف با اعلام قبلی ، جهت افزایش فروش، تخفیفاتی را به صورت همگانی ارائه دهد.

 

  • آدرس: تبریز، خیابان  خاقانی، پاساژ خاقانی، پلاک 119
  • تلفن  تماس: 09355907190
  • تلفن  ثابت : 35250068-041
  •  Mailttsellاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : آدرس  ایمیل
  • @ttsell:آدرس تلگرام
فروشگاه ترجمه‌های تخصصی از  سال  1387شروع به کار نموده است  و تا کنون بیش از ده هزار ترجمه در رشته ها و زمینه های مختلف توسط متخصصین این مرکز انجام  شده  است.
Scroll to top